Opoka - Portal katolicki
opoka.newsopoka.photo
Pekao


Andrzej Sikorski

Nowe na www.siecm.pl

Uwaga: niniejsza informacja ma charakter archiwalny. Strona internetowa nie działa obecnie (2008)Wraz z rozpoczynającym się Wielkim Postem swoją nazwę zmienia portal młodych chrześcijan "sieć Miłości". Nowa nazwa to "sieć M", która nawiązuje do poprzedniej. Młodzi ludzie przepełnieni wartościami takimi jak: dobro, piękno i prawda chcą zarzucać sieć owych wartości w życie każdego człowieka. Dlatego już teraz trwają kolejne prace nad stroną graficzną portalu, która będzie nawiązywała do nowego logo, który już jest na stronie.

Niedługo minie 500 dni od chwili utworzenia portalu, a już teraz cieszy się ciągle wzrastająca oglądalnością. Młodzi redaktorzy podejmują coraz tonowe wyzwania tworząc kolejne działy i próbując dotrzeć do każdego człowieka. Na okres Wielkiego Postu przygotowano specjalną formułę sieci Słowa- Wielkopostną sieć Słowa. Każdego dnia kto inny ze znanych i mniej znanych artystów i muzyków chrześcijańskich będzie przedstawiał swoją refleksję i dawał świadectwo odnośnie czytania liturgicznego na dany dzień. To jest pewna próba dotarcia do młodego człowieka i towarzyszenia mu w dobrym przeżyciu czasu przygotowującego do wielkiego dnia jakim jest Wielkanoc. Wśród muzyków będą: Joachim Mencel, Jan Budziaszek, Janek i Marcin Pospieszalscy, Bartek Jaskot, Adam Szewczyk... Zapraszamy do odwiedzania nas pod nowym adresem www.siecm.pl.

Andrzej Sikorski Redaktor Naczelny www.siecm.pl


opr. mg/mg 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: młodzież Jan Pospieszalski portal Adam Szewczyk Jan Budziaszek Marcin Pospieszalski Bartek Jaskot Sieć miłości muzycy Joachim Mencel
 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W