Bielsko-Biała: ruszyły zapisy na międzynarodowe warsztaty gospel

Osoby z całej Polski oraz zagranicy zapisują się już na ruszające 6 września br. w Bielsku-Białej X Międzynarodowe Warsztaty Gospel.

Uczestnicy będą spotykać się i ćwiczyć pod okiem międzynarodowych instruktorów. Prowadzącymi są w tym roku Adam Saczka, Gerald T. Smith i Lei Kjeldsen.

Uczestnicy zajęć uczyć się będą, jak wyrażać poprzez muzykę i śpiew Dobrą Nowinę. Efektem wspólnych prób ma być finałowy koncert chóru w bielskim kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Aleksandrowicach. Zaplanowano go na 8 września, na koniec trzydniowych ćwiczeń w siedzibie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Fundację Drachma, która jest organizatorem warsztatów, powołał do życia ks. dr Mirosław Szewieczek – duszpasterz, katecheta, inicjator wielu przedsięwzięć mających na celu integrację i kształcenie młodzieży, niesienie pomocy potrzebującym, a przede wszystkim zbliżenie ludzi do Boga. W przeszłości Drachma zorganizowała koncert charytatywny na rzecz dzieci w Afryce, akcję zbierania funduszy na pomoc dzieciom z ośrodka dla trędowatych w Puri w Indiach. Jej wolontariusze zachęcają też do "Adopcji Serca".

rk / Bielsko - Biała

« 1 »

reklama

reklama

reklama