Premiera audiobooka o. Jana Góry OP „Mój dom”

Z okazji 70 rocznicy urodzin ojca Jana Góry OP, Wspólnota Lednicka nagrała audiobooka z książką ojca Jana „Mój dom”. Dochód z jego sprzedaży pomoże dokończyć budowę Domu Pielgrzyma nad Lednicą.

8 lutego przypadają 70 urodziny ojca Jana Góry. Chociaż nie ma go fizycznie wśród nas, to jest przecież wciąż obecny w naszej pamięci i dziełach, którymi żyjemy. Jednym z takich dzieł jest Dom Pielgrzyma, o który bardzo zabiegał i którego budowy nie zdołał dokończyć. Niedawno odkryliśmy wzruszający list, w którym ojciec Jan pisząc odręcznie na skrawku papieru powierzył tę sprawę św. Józefowi:

Święty Józefie!

Proszę serdecznie spraw, abyśmy mogli rozpocząć budowę Domu Pielgrzyma nad Lednicą. Nie wiem jak to zrobisz, ale pragnę tego dla formacji bożej naszej młodzieży. Wydaje mi się, że tego pragnie Jezus. Pomóż mi.

Jan W. Góra OP 2.12.2012

Święty Józef najwyraźniej wysłuchał tej prośby, bo ojciec Jan rozpoczął budowę. Nie zdołał jej jednak dokończyć, zanim odszedł do Pana. Wygląda na to, że to nasze zadanie.

Co zatem możemy zrobić wspólnie z okazji 70 urodzin ojca Jana? Odpowiedź nasuwa się sama – dołożyć swoją cegiełkę do budowy Domu Pielgrzyma. W tej intencji nagraliśmy audiobooka z książką ojca Jana „Mój dom”. Przeczytali go wychowankowie i przyjaciele ojca Jana. Kupując każdy egzemplarz sprawiasz, że ukończenie budowy jest coraz bardziej realne. Możesz też pomóc w każdy inny sposób, przekazując darowiznę pieniężną, materialną lub 1% podatku na ukończenie Domu Pielgrzyma.

Kup audiobook (albo kilka...) na www.lednicki.pl lub w sklepie na Polach Lednickich (dostępny od 8 lutego 2018), przedpremierowo by taka możliwość 4 lutego 2018 w Teatrze Muzycznym przy okazji spektaklu „Nasz Ojciec – Poznań Janowi Górze”.

Przekaż 1%:

Stowarzyszenie LEDNICA 2000

Kościuszki 99, 61-716 Poznań

KRS: 0000078708

Wpłać darowiznę (jednorazowo lub cyklicznie):

II Oddział PKO BP SA w Poznaniu

70 1020 4027 0000 1102 0363 1868

Tytuł: Darowizna na Dom Pielgrzyma

Kontakt w sprawie darowizn:

Sebastian Kamiński

s.kaminski@lednica2000.pl

Agnieszka Chrostowska

agnieszka@lednica2000.pl

Źródło: Dominika Chylewska, lednica2000.pl

www.lednica2000.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama