Opoka - Portal katolicki
opoka.news
Pekao


Modlitwa kobiety

Renee Swope

Modlitwa Bożymi obietnicami

Modlitwa kobiety o ufność i odważne serce w ChrystusiePanie, modlę się o serce odważne w Chrystusie. Przeprowadź mnie od wiary w Ciebie do zawierzenia Tobie. Pomóż zaufać mocy płynącej z Twoich obietnic i żyć tak, jakby były już spełnione. Mówisz, że błogosławieni są Ci, którzy zaufali Tobie i w Tobie złożyli nadzieję oraz pewność. Ci, którzy Tobie ufają, nie będą zawiedzeni. Wszystko bowiem służy dobru tych, którzy Ciebie kochają i zostali powołani zgodnie z Twoim zamysłem.

Dręczona lękiem i niepewnością, będę przypominać sobie, że wszystko jest możliwe dla tych, którzy wierzą. Nie porzucę tej ufności, bo zapewniasz, że tych, którzy wytrwają, czeka nagroda. Pragnę pełnić wytrwale Bożą wolę i zasłużyć na spełnienie Twoich obietnic. A skoro pokładam ufność w Chrystusie, nie mogę się już cofać i ulegać lękowi. Jestem tą, która wierzy i jest ocalona! W imię Jezusa. Amen.

(Zob. Jr 17,7; Iz 49,23; Rz 8,28; Mk 9,23; Hbr 10,35-36;39).


Jest to fragment książki:

Renee Swope, Kobieta pewna siebie, Jak przestać w siebie wątpić i zacząć żyć

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
ISBN: 978-83-7797-419-3
Książka jest >>TUTAJ<<

***

Czy kiedykolwiek pomyślałaś o sobie, że nie jesteś wystarczająco dobra, mądra lub wartościowa? Renee Swope zna to uczucie. Miała cudowną rodzinę, spełniała się zawodowo, jej działania na rzecz duszpasterstwa kobiet przynosiły obfite owoce, a ona wciąż nie potrafiła w siebie uwierzyć. Dzieląc się swoją historią, Renee pokazuje, jak odnaleźć poczucie bezpieczeństwa oraz własnej wartości.


opr. ac/ac


 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: modlitwa wiara kobieta ufność odwaga zaufanie Bogu lęki modlitwa kobiety Boże obietnice pokonywanie lęków

Polecamy

 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W