Opoka - Portal katolicki
opoka.news
Pekao

Biblia w komiksie

Agnieszka Ścibik

Superbohaterowie


Superbohaterowie w komiksach to najczęściej fikcyjne postaci, które walczą ze złem i posiadają nadludzkie, ponadprzeciętne zdolności. Są jednak tacy bohaterowie, którzy istnieją naprawdę. Wydawnictwo M wydało komiks o największym, prawdziwym Superbohaterze w historii ludzkości: o Jezusie Chrystusie. Mowa o „Biblii w komiksie”…

Oto 750 stron mocnej opowieści o Superbohaterze i o tych, którzy upodabniają się do Niego. Autorem komiksu jest Sergio Cariello, brazylijski rysownik współpracujący z gigantami komiksowego rynku m.in. takimi jak: Marvel Comics oraz DC Comics. Twórca jest absolwentem prestiżowej Joe Kubert School of Cartoon and Graphic Art (jest to jedyna na świecie uczelnia, poświęcona sztuce rysowania komiksów). Obrazki do tego wydania Biblii tworzył przez cztery lata. Ich jakość jest więc bardzo dobra.

Wiara – jak przekonują twórcy komiksu - jest jedną z najbardziej fascynujących przygód, obfituje w zaskakujące zwroty akcji i nie brak w niej zagrożeń. Jednak warto zaufać Superbohaterowi, który istnieje naprawdę i bardzo kocha każdego człowieka. Nie ma lepszych przykładów działania, jak te, które daje nam Jezus Chrystus. Ten, który był wczoraj, jest dziś i będzie jutro! Żyjący teraz i na wieki.

Biblia w komiksie to nie jest książeczka dla małych dzieci, co warto mocno podkreślić. Jest ona skierowana do młodzieży i dorosłych.
"Biblię w komiksie" (Wydawnictwo M) można zakupić TUTAJ.

opr. aś/aś


 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: Biblia wiara zaufanie Jezus Chrystus wzór grafika komiks Biblia w komiksie superbohater

Polecamy

 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W