reklama

Jesteś wyjątkowa!

Kobieto, dziewczyno - jesteś wyjątkowa! Bóg stworzył Cię piękną i jedyną w swoim rodzaju! Jeśli jeszcze w to nie wierzysz, to czas, aby to się zmieniło. Bo taka jest prawda.

Kobieto, dziewczyno - jesteś wyjątkowa! Bóg stworzył Cię piękną i jedyną w swoim rodzaju! Jeśli jeszcze w to nie wierzysz, to czas, aby to się zmieniło. Bo taka jest prawda.

Współczesna moda związana z "kultem ciała" sprawia, że coraz więcej młodych dziewczyn sięga po ostre makijaże, niebezpiecznie się odchudza, odchodzi od prawdziwych wartości i prawdy o sobie. A prawda jest taka, że każda dziewczyna została stworzona piękną. Trzeba tylko owe piękno z siebie wydobyć. Wydobyć tak, aby pozostać sobą, bo ułudą jest dorównywanie modelkom z okładek, których zdjęcia często podlegają retuszom.

A jak współczesność wpływa na młode mamy? Praca, rodzina, pasje... i inne sprawy, których wciąż przybywa. Jak to pogodzić? Świat pędzi, ciągle ktoś czegoś chce, nakładają się obowiązki. Warto więc robić listę zadań i wybierać najpierw to, co powinno być w życiu priorytetem. Rozsądne planowanie pomaga unikać niepotrzebnych nerwów, że czegoś się zapomni. Pomaga cieszyć się tymi wydarzeniami, które są naprawdę ważne i celebrować piękne chwile.

Każda kobieta, każda dziewczyna jest wyjątkowa. Terminarze ( Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2018/2019 oraz Terminarz wyjątkowej mamy 2018/2019) Wydawnictwa Jedność podkreślają ten fakt z każdym przewracaniem kolejnej strony. Za rok, dzięki kalendarzom, pomagającym żyć i planować czas w harmonii z Panem Bogiem, kobiety, dziewczyny nie będą wyrzucać sobie, że czegoś nie zrobiły, lecz będą się cieszyć tym, jak wiele w tym czasie dobrego osiągnęły.

Zbliża się nowy rok szkolny - nowe zadania, nowe obowiązki. Warto więc mieć pod ręką także taki nowy terminarz, który pomoże uporządkować wiele spraw. Terminarz dla młodej mamy zawiera wiele cennych porad pani domu, jak i sporo miejsca na własne notatki. Jest w nim wiele niespodzianek związanych m.in. z fitnessem dla ciała i dla ducha. To terminarz dla kobiet, które będąc młodymi żonami i matkami, pragną realizować siebie także zawodowo bądź nie odrzucać swoich pasji. Pomaga uporządkować to wszystko, co się planuje tak, aby było ustawione zgodnie z hierarchią wartości. W harmonii z Bogiem, z rodziną, następnie pracą i innym obowiązkami. Terminarz zachęca do ciekawego i aktywnego życia bez niszczącego perfekcjonizmu.

Natomiast terminarz dla młodej dziewczyny jest nie tylko szkolną pomocą do zapisywania notatek czy planu lekcji. Jest wyjątkową pozycją na rynku, bo jest nie tylko kalendarzem, ale także poradnikiem, jak pięknie żyć w harmonii z Bogiem, ze sobą i z innymi ludźmi. Są w nim zawarte wartościowe i ciekawe porady dotyczące urody, zdrowia, ducha. Pomaga dziewczynom dbać także o piękno wewnętrzne (choć wskazówek dotyczących cielesności też nie brakuje). Poza tym znaleźć w nim można sporo niespodzianek m.in. kolorowanki antystresowe, pomysły na gry i zabawy.

Terminarze Wydawnictwa Jedność spełniają także rolę formacyjną, bo zawarte są w nich m.in. notatki o świętych, refleksje, rozważania dla ducha. Dzień za dniem mogą pomóc w życiu wiarą. Zawarte są w nich również przykłady modlitw. W terminarzu dziewczyny są to m.in. modlitwy za siebie, za rodziców, czy też o mądrość. W terminarzu młodej mamy oczywiście nie brakuje modlitwy za męża - o miłość do niego, za siebie, za dzieci, a także - o tak ważną przecież - pogodę ducha w codzienności.

Kobieto, dziewczyno - jesteś wyjątkowa. Wejdź więc w nowy rok szkolny wyjątkowo i pięknie. Niech to będzie kolejny rok w harmonii z Bogiem.

Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2018/2019 Wydawnictwa Jedność jest >>TUTAJ<<

Terminarz wyjątkowej mamy 2018/2019 Wydawnictwa Jedność jest >>TUTAJ<<

opr. ac/ac

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

Materiały z serwisu opoka.org.pl wprost na Twoją skrzynkę e-mail

Zamów

reklama