Opoka - Portal katolicki
opoka.newsopoka.photo
Pekao


"Tak, tak Panie Ty wiesz,ze Cie kocham!" Dzieki za SAL

Podsumowanie ze Zjazdu Ambasadorów LednicyTak, tak Panie Ty wiesz,ze Cie kocham!
Umocnieni duchem, slowem i radoscia z przebywania razem, podejmujemy swa "zyciowa misje" i wyplywamy na głębię :)
Pozdrowienia dla wszystkich Ambasadorów oraz przyjaciól Lednicy, tych, którzy byli w Poznaniu i tych, Którzy nie mogli sie tam znalezc z nami.
/Dorota, Ambasada Bielsko - Biała/ 03/29 12:26 PM/"

/z działu Świadectw na str. lednickiej/Piekary Śląskie, Toruń, Szczepanowo, Lublin, Gdynia, Łódź, Bartoszyce, Biała — Podlaska, Siedlce, Żary, Lubno, Warszawa, Warszawa, Wałbrzych, Mielec, Gdańsk, Strzelno, Sieradz, Wrocław, Myków Podchalański, Trębaczów, Kalisz, Ciechocinek, Gołdap, Żory, Katowice, Bielsko — Biała, Szczecin, Włocławek, Kościan, Pruszcz Pomorski, Murowana Goślina, Toruń, Nowe Miasto Lubawskie, Starogard Gdański, Gostyń, Głogów, Starachowice, Polkowice, Suszec, Kraków, Sadlno,Brzeziny, Kutno, Kędzierzyn Koźle, Niemcy i wiele innych... Ponad 130 Ambasadorów Lednicy z całej Polski przybyło na VIII Spotkanie Ambasadorów Lednicy w Poznaniu! Ale tu oczywiście nie chodzi o liczby, ale o każdego z Was obecność, świadectwo, wysiłek przemierzenia nieraz setek km przez kilkanaście godzin (16h - rekord jaki słyszałam ;) I za to Wam, kochani z całego serca DZIĘKUJEMY! Wam wszystkim i każdemu z osobna! To była dla nas wielka radość, przygoda, zbudowanie i umocnienie się - móc Was poznać, z Wami porozmawiać, pomodlić się, pośpiewać, podzielić się nowinami i zadaniami związanymi z tegoroczną Lednicą.

Wciąż jeszcze mamy przed oczami Was wszystkich i każdego z osobna...,
Waszą wspaniałą obecność, życzliwość i radosny lednicki entuzjazm! Wspólny spacer po Poznaniu i spotkanie o Lednicy 2004. Cenne, budujące i wymagające słowa o. Jana do nas oraz Wasze bezcenne, umacniające świadectwa (także dla licznych mediów). O zmroku - piękne nieszpory i Eucharystię ze świecami, a potem radosne lednickie śpiewy i tańce... A gdy dzień się już nachylił - głębokie przeżycie Bożego Miłosierdzia przy 21 rozdziale Ew. Św. Jana i rozśpiewanej Koronce u boku przejmującej Ikony Pana Jezusa Przemienionego. W pamięć i w serca zapadła nam też nasza niedzielna pielgrzymka do źródeł - na lednickie pola, wspólna Msza Święta i odmówiony przez nas fundament naszej misji - cudowny Wybór Chrystusa.

Kochani! Wielka radość! Wielka wdzięczność! Wielkie zobowiązanie!

Dziękujemy Bogu i Wam
za dar naszego spotkania, spędzonego wspólnie czasu, modlitwy, przekazanego sobie dobra, dzielonej ze sobą radości, pasji i pragnienia wiary i służenia Chrystusowi i ludziom! Dziękujemy za Waszą bezcenną obecność, otwartość, nieprawdopodobną pogodę ducha, dobre słowo i pragnienie współtworzenia Lednicy! Mamy wielką nadzieję - że ten miniony czas - czas wspólnej modlitwy, skupienia, radości, formacji, zaprzyjaźniania się - doda nam skrzydeł wiary, nadziei i miłości :) - wzmocni naszą wspólnotę i każdego z osobna w jego niełatwej, ale pięknej i bardzo potrzebnej ambasadorskiej misji. Otrzymaliśmy bowiem tak wiele... :-) To nas zobowiązuje... wobec Boga i ludzi.

Tym, którzy z nami być nie mogli dziękujemy z całego serca za wspaniałą duchową łączność i dar modlitwy za nas i za spotkanie! Na pewno wiele jej zawdzięczamy!!! Duch Święty działał :-) My również o Was i Waszych intencjach przed Panem pamiętaliśmy :)

Kochani Ambasadorzy! Przed nami najgorętszy, najbardziej intensywny okres przygotowań do Lednicy. Czeka nas duuużo pracy... Jak zawsze, nie obędzie sie bez Waszej wspaniałej i nieodzownej pomocy. Póki radość i siły w nas świeże - gorąco Was prosimy o podjęcie się zadań, które sobie nakreśliliśmy na spotkaniu - modlitwy, formacji lednickiej siebie i środowisk, organizowaniu Mszy Św., spotkań led., czuwań, autokarów i służb na Lednicę, kart do Księgi Miłości, Przewodników, chlebków, skrawków materiału i wielu innych. Szczegółowe na ten temat informacje zostaną rozesłane do Was mailem w sprawozdaniu z VIII SALu w najbliższych 2 tygodniach.

Ze swojej strony przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia i słabości organizacyjno - osobiste itp (np brak ulotek lub moje zabieganie). Liczymy na Waszą wyrozumiałość. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcecie się podzielić swoimi doświadczeniami ambasadorskimi lub świadectwami ku zbudowaniu bliźnich (gorąco zapraszamy!!! - np w dziale "Świadectwa" na str. led.), opiniami o spotkaniu ( tak pozytywnymi, jak i krytycznymi, konstruktywnymi - prosimy!!!) przesłajcie je do Animatorek - Emili () lub Agaty ()

Z radością i wdzięcznością :-),

Alicja, Agata, Emilia i Poznańska Centrala Lednicy 2000

PS Album ze zdjęciami jest w trakcie tworzenia, prosimy o cierpliwość.
---------------------------------------------
Alicja Silska
Koordynator Ambasad Lednickich
SMS: +48-605-105-875
poczta: alicjasilska@lednica2000.pl
strona internetowa: http://www.lednica2000.pl


opr. mg/mg 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: młodzież duszpasterstwo świadectwo czuwanie organizacja Lednica 2000 zjazd ambasadorów Lednicy chlebki lednickie
 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W