Rushawn: „To dar od Boga” Piosenka na chwałę Pana w wykonaniu chłopaka z Jamajki podbiła świat!

Ponad miesiąc temu The Kiffness opublikował na swoim kanale piosenkę „It’s a Beautiful Day”, która mówi o dziękowaniu Bogu za wszystko. Wykonuje ją mały chłopiec z Jamajki. Zauważył go sam Jermaine Edwards, twórca utworu, który podpisał z Jamajczykiem kontrakt z Sony Music. „To dar od Boga” – skomentował to Rushawn, który obecnie ma 17 lat.

The Kiffness podkłada muzykę do różnych piosenek, czy dźwięków znalezionych w Internecie. Miesiąc temu znalazł nagranie, na którym młody chłopak Rushawn z Jamajki śpiewa piosenkę, mówiącą o dziękczynieniu Bogu za wszystko. Sam Kiffness dołączył się do tego dziękczynienia.

W oryginale piosenkę „Beautiful Day” wykonuje Jermaine Edwards.

Rushawn „Carrot” Ewears jeszcze nie tak dawno nie był świadomy tego, że jego głos stał się najpopularniejszym głosem na platformach społecznościowych, takich jak TikTok, Instagram, YouTube. Kilka tygodni temu jego siostra zobaczyła remiks „It’s a Beautiful Day”, który zrobił The Kiffness i od razu poinformowała o tym brata. Rushawn wykonując tę piosenkę, miał wtedy 10 lat!

Obecnie ma już 17 lat i uważa, że zmiany w jego życiu spowodowane popularnością tej piosenki, są darem od Boga.

O tych zmianach wspomina na swoim profilu sam Kiffness: „Minął miesiąc odkąd opublikowałem ten film. Wiele się wydarzyło, czym chciałbym się podzielić. Rushawn (który ma teraz 17 lat) podpisał kontrakt z Sony Music wraz z Edwardsem, który napisał piosenkę. Ten remiks również znalazł się na liście przebojów, na szóstym miejscu, na liście Spotify Global Viral 50, co oznacza, że ​​w tym tygodniu był szóstą najbardziej „wirusową” piosenką na świecie. Wszystko dzięki wam! Nadal codziennie gromadzi niesamowitą liczbę odbiorców, więc dzięki za słuchanie. Modlę się, aby Bóg nadal trzymał rękę na życiu Rushawna i aby mógł mieć długą i pomyślną karierę muzyczną w deszczu i słońcu. Dziękuję Ci, Panie za muzykę, za przesłanie tej piosenki i jej moc zmieniania życia i zbliżania ludzi”.

A oto wspomniany remiks, który ma miliony wyświetleń:

Tekst przetłumaczony na język polski:

Panie, dziękuję za słońce, dziękuję za deszcz. Dziękuję za radość, dziękuję za ból. To piękny dzień, to piękny dzień...

Czasami życie jest dobre, ale potem pojawiają się kłopoty. Lecz cokolwiek się stanie Panie, dziękuję Ci za ten dzień.

A kiedy czuję się zmartwiony, podnoszę ręce i modlę się, aby Twoja wola spełniała się w deszczu lub słońcu. Och, to piękny dzień...

Nie chcę się wywyższać i zachowywać zbyt władczo, bo jutro mogę upaść na twarz.

Dziękuję, kiedy czuję się samotny. Dziękuję, kiedy czuję się szczęśliwy. Dziękuję rano i dziękuję wieczorem. I dziękuję, kiedy jest mi smutno.
 

źródło za: The Kiffness, Jamaica Gleaner, youtube.com; tekstowo.pl

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao