Opoka - Portal katolicki
opoka.newsopoka.photo
Pekao


Anna Janicka

Na dobre i na złe

Katolickie Biuro MatrymonialneKatolickie Biuro Matrymonialne NA DOBRE i NA ZŁE powstało z myślą o wzajemnym poznaniu samotnych osób, zdecydowanych na poważny związek, oparty na głębokich uczuciach, wzajemnym szacunku i poważaniu.

NA DOBRE i NA ZŁE pragnie połączyć ludzi zaangażowanych w praktykowanie wiary chrześcijańskiej, dla których życie w stałym związku i stworzenie pełnej rodziny jest powinnością, którą nakłada na nich religia.

Wiele osób oprócz miłości, wymaga od partnera podobnego światopoglądu, wyznawania podobnych wartości, kierowania się podobnymi zasadami. Ludzie ci szukają wokół siebie pokrewnych dusz, ale nie zawsze dane im jest ich spotkać. Może szukają w niewłaściwym miejscu, a może wśród niewłaściwych osób?

Ponadto większość społeczeństwa nie ma czasu na to, aby rozejrzeć się za kimś, kto wyznaje zbliżone przekonania i poglądy. Gros osób żyje w coraz większym tempie nie mając nawet chwili na to, żeby się zatrzymać, żeby w ciszy i spokoju zastanowić się nad swoim życiem, nad jego sensem, nad własną przyszłością.

Nagle okazuje się, że nasi znajomi, przyjaciele, sąsiedzi, ułożyli sobie życie, pozakładali rodziny, cieszą się potomstwem. A my? Co my mamy? Czy dobra materialne, które posiadamy lub do których dążymy, są w stanie zapewnić nam szczęście? Pewnie niektórym to wystarczy, ale jednak większości z nas potrzeba czegoś innego. Czegoś co nada sens naszemu życiu i naszej egzystencji.

Potrzebujemy miłości, jedności, wspólnoty. To przecież część naszego życia i naszego jestestwa. Niejednokrotnie, dopiero zakładając rodzinę czy dając życie potomstwu, czujemy, że o to właśnie chodziło, że spełniliśmy się w życiu jako człowiek i jako chrześcijanin.

Założyciele Biura NA DOBRE i NA ZŁE wychodzą naprzeciw ludziom samotnym, czasami zagubionym, bardzo często nieśmiałym. Zachęcają do przyjęcia pomocy, jaką jest połączenie osób o podobnych upodobaniach, zamiłowaniach, wyznających zbliżone wartości.

Jeśli

to odwiedź stronę www.nadobreinazle.com.pl. Może to właśnie będzie propozycja dla Ciebie.

 

 


opr. mg/mg 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: rodzina małżeństwo samotność nieśmiałość na dobre i na złe biuro matrymonialne światopogląd katolicki swatanie nieśmiały
 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W