Opoka - Portal katolicki
opoka.newsopoka.photo
PekaoNowenna do św. RityISBN: 978-83-7502-496-8
Format: 80 x 120 mm
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 32
Rodzaj okładki: miękka


Modlitwy do świętej Rity, XIV-wiecznej świętej z małej górskiej wioski we Włoszech, prostej kobiety, która zaznała w życiu radości i smutków macierzyństwa i małżeństwa, by wreszcie po latach pójść za głosem swego prawdziwego powołania. Bliska, pomagająca przyjąć i zaakceptować codzienne problemy.
Fragment książki:

Dzień pierwszy

Niech będzie uwielbiony Bóg w twoim życiu, święta Rito. Niech będzie uwielbiony Bóg w twoim zawierzeniu Bożej woli i Bożej Opatrzności.

Bóg wejrzał na ciebie, wybrał cię swoją łaską, a tyś odpowiedziała Mu pełnym miłości posłuszeństwem. W Boże dłonie oddałaś całą siebie i pozwoliłaś się prowadzić Bogu nawet wtedy, gdy Jego zamysł był inny od twoich planów i zamierzeń.

Naucz mnie, święta Rito, takiego właśnie zawierzenia Bogu. Wyproś mi łaskę ciągłego trwania przy Bogu w moim życiu. Wyproś mi łaskę wierności Jezusowi i Jego Ewangelii. Wyproś łaskę zaufania Bogu dla mnie oraz wszystkich, których kocham, aby nic i nikt nie mógł oderwać nas od miłości Boga, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym.

Wyproś mi także łaski, o które dzisiaj szczególnie proszę Boga przez twoje wstawiennictwo:

Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo…

Chwała Ojcu…

opr. aś/aś 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: modlitwa nowenna św. Rita Boża Opatrzność
 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W